شهرقدس – ایرنا – فرماندار شهرقدس گفت: وظیفه ما به عنوان سربازان نظام مقدس جمهوری اسلامی، همکاری و فراهم کردن بستر برای تولیدات داخلی است.

 

 

 

 

به گزارش ایرنا،  وحید گلی‌کانی روز شنبه در نشست تخصیص آب آشامیدنی شهرک‌های صنعتی زاگرس و گلبرگ و بهره‌مندی از پساب تصفیه خانه شهرستان، افزود: رهبر معظم انقلاب در چند سال پیاپی فرمان سال را در حوزه تولید صادر کرده‌اند و بدنه مصرف، اشتغال اقتصاد مقاومتی در راستای افزایش تولید داخلی تعریف شده‌است.

وی ادامه داد: شهرک‌های صنعتی شهرقدس پیوست به بافت مسکونی است؛ به نوعی که اگر ورودی و خروجی این شهرک‌ها بسته شود با معضلات ترافیکی مواجه خواهیم بود و شاهد چنین مسائلی در راستای توسعه شهری هستیم.

فرماندار شهرستان قدس ادامه داد: در حال حاضر وارث یکسری جریانات از گذشته هستیم و آب تصفیه شده در تصفیه‌خانه فاضلاب این شهرستان به دلیل سوءمدیریت و نداشتن برنامه‌ریزی، استفاده مطلوبی صورت نمی‌گرفت درحالی که می‌توانست در راستای رفع مشکل آب شهرک‌های صنعتی استفاده شود.

گلی‌کانی اظهار داشت: باتوجه به وجود مراکز متعدد تولیدی و صنعتی در شهرستان به دنبال حل دائمی معضل آب آشامیدنی این شهرک‌ها  می‌باشیم.

هدف از بررسی وضعیت و ساماندهی انبارها در شضهرقدس، مبارزه با قاچاق کالا و ارز است

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری قدس با اشاره به رصد بازار اضافه کرد: به منظور کنترل و تنظیم بازار، نظارت‌های لازم از واحدهای صنفی صورت می‌گیرد.

امیر عذیری افزود: یکی از اهداف مهم کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرقدس بررسی وضعیت و ساماندهی انبارهای شهرستان در قالب سامانه جامع انبارها و نظارت‌های مستقیم است.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری قدس در خصوص تقویت گشت‌های مشترک دستگاه‌های اجرائی گفت: در راستای کنترل و تنظیم بازار شهرستان باید گشت‌های مشترک دستگاه‌های اجرائی را تقویت کنیم.

عذیری با بیان اینکه فعالیت در راستای فرهنگ‌سازی در این حوزه ضروری است، اظهار داشت: باید در راستای فرهنگ‌سازی و افزایش آگاهی شهروندان به خصوص دانش‌آموزان و دانشجویان با همکاری دستگاه‌های فرهنگی در حوزه مضرات قاچاق کالا فعالیت شود.

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *