در راستای تکریم ارباب رجوع، پاسخگویی شایسته و پیگیری مطالبات مردم، جلسه ملاقات عمومی مهندس شهلی، شهردار قدس با جمعی از شهروندان، با حضور رئیس اداره بازرسی، مدیران مناطق و مسئول شهرسازی در سالن جلسات شهرداری قدس برگزار شد.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، برنامه ملاقات هفتگی شهردار قدس با هدف تسریع در رسیدگی به مشکلات و پیگیری مطالبات شهروندان برگزار شد و گروهی از مردم ضمن ملاقات حضوری با مهندس شهلی به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند.

در این جلسه، مهندس شهلی پس از دیدار و گفتگوی چهره به چهره با شهروندان، ضمن بررسی و ارائه رهنمودهای لازم، دستورات مقتضی را در چارچوب قوانین شهرداری در جهت رسیدگی به مشکلات شهروندان صادر کرد.

لازم به ذکر است جلسات ملاقات عمومی هفتگی شهردار با شهروندان در جهت احصای مشکلات و معضلات مرتبط با شهرداری روزهای سه‌شنبه هر هفته از ساعت ۸ الی ۱۲ صبح در محل ساختمان مرکزی شهرداری قدس برگزار می‌شود و شهروندان جهت ثبت‌نام شرکت در این جلسات می‌توانند تا پایان وقت اداری روز یکشنبه هر هفته به اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس مراجعه نمایند.

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *