رئیس کمیسیون اصناف شورای اسلامی شهر قدس در جلسه شورای اسلامی، تحقق امر اصلاح و نوسازی بافت فرسوده را در گرو ارائه تسهیلات مضاعف و مانع زدایی در روند اجرای امورات صدور پروانه ساخت و همکاری ادارات خدمات‌رسان شهرستان دانست.

ه گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قدس؛ حسین چناقچی گفت: با توجه به شرایط موجود، شهرقدس هر چه سریع‌تر نیازمند احیا و نوسازی بافت فرسوده است که این امر تمایل مالک را می‌طلبد و این مهم مستلزم این است که شهرداری بسته های تشویقی مطلوبی را به شهروندان ارائه دهد و در رفع موانع پیش رو در روند صدور پروانه و دیگر اقدامات مربوط بکوشد. از طرفی همکاری و تعامل ادارات خدمات رسان نیز در این امر مورد انتظار است که با اعمال تسهیلگری در روند امورات، در امر نوسازی بافت فرسوده به زعم خود همکاری کنند.

 

چناقچی در ادامه عنوان کرد: یکی دیگر از مطالبات عمومی شهروندان نظارت دقیق بر برگزاری بازار روزهای محلی است که می بایست برخی موارد از جمله در برپایی این بازارچه‌ها از جمله جانمایی سرویس بهداشتی سیار، جمع آوری و نظافت زباله از محیط بازارچه، آب پاشی محل مورد نظر و… رعایت شود.

 

رئیس کمیسیون اصناف شورای اسلامی در پایان مراسم اجلاسیه شهدای کارگر را رویدادی بزرگ و ارزشمند در شهرستان دانست و گفت به عنوان نماینده منتخب، از مردم ولایت مدار و انقلابی شهر قدس دعوت می‌کنیم در این مراسم معنوی شرکت کنند.

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *