مراسم معارفه مهندس سعید شهلی، شهردار قدس با حضور مسئولین استانی و شهرستانی، خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر و جمعی از شهروندان گرامی در مرکز همایش‌های فرهنگ و هنر شهرداری قدس برگزار شد.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، آیین معارفه مهندس سعید شهلی به عنوان شهردار قدس با حضور امام جمعه، فرماندار، مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استان تهران، فرماندهان ناحیه مقاومت بسیج و نیروی انتظامی شهرستان، رئیس و اعضای شورای اسلامی، بخشدار، مسئولین و رؤسای ادارات شهرستان، جمعی از جانبازان و خانواده‌های معظم شهدا، اصحاب رسانه و مطالبه گران اجتماعی، فرهنگیان، کارکنان مجموعه مدیریت شهری و جمعی از شهروندان بعدازظهر امروز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مرکز همایش‌های فرهنگ و هنر شهرداری قدس برگزار شد.

در این مراسم، حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس و وحید گلی‌کانی فرماندار شهرستان در سخنانی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، تعهد، فسادستیزی و انقلابی بودن را از خصوصیات مسئولان انقلابی برشمردند و انتظارات خود را از دوره ششم مدیریت شهری در جهت عمران و آبادانی بیش از پیش شهرقدس بیان داشتند.

همچنین مهندس حسینعلی مقدم رئیس شورای اسلامی شهر و مهندس سعید شهلی شهردار قدس در سخنانی ضمن تبریک اعیاد مبارک شعبانیه، به برنامه‌ها و سیاست‌های کلی مدیریت شهری در دوره ششم پرداختند.

مهندس شهلی در تشریح برنامه‌های کاری خود، اموری همچون مبارزه با فساد اداری، ایجاد شفافیت، احیای بافت فرسوده، توسعه فضای سبز و مبلمان شهری، ساماندهی معابر، اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی در جهت ایجاد نشاط و امید در جامعه و… را از اولویت‌های مهم کاری خود برشمرد.

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *