رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قدس از حادثه انفجار مواد محترقه داخل خودروی پراید که منجر به فوت یک نفر و مصدومیت شدید ۲ نفر دیگر شد، خبر داد.

 

محسن همیانی  گفت: انفجار  یک دستگاه خودروی پراید در محدوده میدان امام حسین (ع)، متاسفانه منجر به فوت سرنشین و مصدومیت شدید ۲ سرنشین دیگر خودرو شد.

 

وی افزود: فرد متوفی توسط عوامل آتش‌نشانی از خودرو خارج شده و تحویل عوامل اورژانس شد و مصدومین نیز به مراکز درمانی انتقال یافتند.

 

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قدس به شهروندان توصیه کرد در مراسم چهارشنبه آخر سال، ضمن اجتناب از حمل، نگهداری و استفاده از مواد محترقه، توصیه‌های ایمنی را رعایت کنند تا شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم.

 

همیانی تاکید کرد: خانواده‌ها بیشتر مراقب فرزندان و نور چشمان خود باشند چه بسا برخی جوان‌ها به صورت مخفیانه این مواد را در جیب خود نگه داشته و از آنها استفاده ‌می‌کنند یا در داخل اشیاء منزل مخفی می‌کنند که احتمال تخریب خانه و حوادث بعدی محتمل خواهد بود؛ بنابراین فرزندان خود را با خطرات مواد محترقه آشنا کرده و نتایج استفاده از آنها را گوشزد کنید.

او همچنین بیان می‌کند: تاکید اصلی ما خانواده محور بودن شادی‌ها و جشن‌های امروزی است که از تجمع در مکان‌ها خودداری کنند تا خطرات پایینتر باشد.

 

پیان خبر

خبرنگار: هرمز طالبی

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *