سعید ندیری، رئیس شورای اسلامی شهرقدس در جلسه رسمی این شورا ضمن تبریک فرارسیدن هفته دولت، از افتتاح و کلنگ‌زنی تعدادی از پروژه‌های عمرانی در حوزه‌های مختلف فرهنگی، ورزشی، خدماتی و تفریحی در این هفته خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، ندیری در نطق پیش از دستور صد و هفتاد و هفتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهرقدس ضمن گرامیداشت روز مساجد، گفت: مساجد در گذشته مهمترین پایگاه جمهوری اسلامی بودند و امروز باید به‌گونه‌ای تلاش کنیم تا دوباره این پایگاه‌ها را احیا و تقویت نماییم.

وی افزود: مردم اعتماد ویژه‌ای به مساجد دارند و لذا با برنامه‌ریزی صحیح می‌توانیم مساجد را دوباره به پایگاه فرهنگی، اجتماعی و سیاسی محلات تبدیل نماییم.

ندیری در ادامه ضمن تبریک روز پزشک گفت: این روز فرصتی است تا از تلاش‌ها و خدمات ارزنده جامعه پزشکی و کادر درمان که بویژه در دوران کرونا حماسه آفریدند، تقدیر و تشکر به عمل آید.

رئیس شورای اسلامی شهرقدس همچنین با تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته دولت عنوان کرد: به این مناسبت از خدمات ارزنده آقای گلیکانی، فرماندار محترم شهرستان قدس، تقدیر و تشکر به عمل می‌آوریم. در هفته دولت امسال فرمانداری قدس و مدیریت شهری در تعامل با هم پروژه‌هایی را افتتاح و کلنگ‌زنی خواهند کرد.

وی افزود: مجموعه تنیس پارک آزادگان، مجموعه ورزشی بوستان آب‌شن، خانه فرهنگ امامزاده و ایستگاه آتش‌نشانی سرخ‌حصار از جمله پروژه‌هایی هستند که در هفته دولت کلنگ‌زنی خواهند شد و زیرگذر کاووسیه، المان میدان امام حسین(ع)، زمین والیبال و فوتبال ساحلی استادیوم شهدای شهرقدس، زمین چمن و آمفی‌تئاتر روباز پارک ولیعصر، ورودی بلوار حجاب و مجتمع تجاری و اداری کوی فرزان پروژه‌های قابل افتتاح شهرداری هستند.

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.