نشست خبری رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس با اصحاب رسانه بمناسبت هفته دولت با حضور خبرنگاران خانه مطبوعات در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

 

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان قدس در نشست خبری که به مناسبت هفته دولت برگزار شد،درجمع خبرنگاران ضمن گرامیداشت هفته دولت ،اظهار داشت: مهمترین اقدامات این اداره طی سال گذشته تا کنون شامل ؛ درحوزه فرهنگ عمومی ۱۰ نشست برگزارکرده ایم و به مباحث مرتبط در زمینه فرهنگ اجتماعی پرداخته ایم تا بهترین تصمیم گرفته شود .

جدا سازی فرهنگ عمومی و شورای فرهنگ قرانی از تصمیمات مهم مجموعه است. وی ادامه داد؛ منشور قرانی را در دستور کار داریم و دراین زمینه منشور عفاف و حجاب هم به جدیت در دستور کار است که هم مهم می باشد وهم اثرگذار.

آبکار افزود؛ اداره فرهنگ وارشاد در طول سال اقدامات مختلفی دارد که در زمینه های مختلف انجام می گردد‌. در قدس ۴۰ نویسنده کودک و نوجوان درحال فعالیت هستند که خود بسیار قابل توجه می باشد.

رئیس اداره ارشاد خاطرنشان ساخت؛ در شهرستان چند انجمن داریم که بعنوان بازوان فرهنگی اداره وشهرستان محسوب میشوند. بیش از۴  نمایشگاه مختلف را در ستاد نماز جمعه و ساختمان اداره برگزار کرده ایم.

همچنین اجرای تعزیه،برگزاری میزخدمت،برگزاری کنسرت های موسیقی و شورای شعر وادب را در طول ایام برگزار کرده و مینمائیم.

 

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی همچنین تصریح نمود؛ با ادارات وسازمانهای شهرستان،انجمن های فعال شهرستان همکاری های متناوبی داریم .بدنبال این هستیم تا بتوانیم در رونق فرهنگ اجتماعی درشهرستان موثر باشیم.

آبکار گفت؛ یکی از کارهای موثری که در چند وقت اخیر در حوزه رسانه های شهرستان انجام دادیم، راه اندازی خانه خبرنگاران است که امیدواریم با حمایت های مورد نظر بتوانیم شهرستان را در تمام حوزه هابه نتایج معقول برسانیم.

 

 

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *