نادر مرادی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس در دیدار با شماری از خبرنگاران شهرستان قدس، اصحاب رسانه را چشم بینای جامعه دانست و اظهار داشت: در این برهه از روزگار، خبرنگاران نقش راهبردی و کلیدی دارند.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس؛ نادر مرادی سرپرست اداره به مناسبت روز خبرنگار با سیدعلیرضا کیایی مسئول خانه مطبوعات شهرستان قدس، طیبه عزتی خبرنگار خبرگزاری فارس و تسنیم و مهدی اسدی مدیر پایگاه خبری جامعه روز دیدار و گفت وگو کرد.

نادر مرادی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس در این دیدار ضمن پاسداشت خاطره شهدای گرانقدر اصحاب رسانه، یاد و خاطره شهید محمود صارمی را گرامیداشت و روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و خبرنگاران پرتلاش و دلسوز شهرستان تبریک و تهنیت گفت.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس ضمن تقدیر و تشکر از اصحاب رسانه و خبرنگاران به دلیل اطلاع رسانی دقیق شفاف و به موقع و نشر اخبار صحیح، یادآور شد: در این برهه از روزگار، اصحاب رسانه و خبرنگاران نقشی راهبردی و کلیدی در روشنگری اذهان عمومی جامعه دارند و با بهره گیری از ابزارهای نوین رسانه و شبکه‌های اجتماعی مجازی و انتقال و نشر دقیق و شفاف اخبار به عنوان چشم بینای جامعه به شمار می روند.

وی در پایان از تلاش‌های بی‌وقفه همه خبرنگاران تقدیر و تشکر کرد و توفیق روزافزون را برای این عزیزان از درگاه الهی خواستار شد.

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *