اگر بخواهیم حوزه‌هایی را نام ببریم که شهرقدس در سطح استان و کشور به‌واسطه آنها شناخته می‌شود، باید به حوزه‌های ورزش و صنعت اشاره کنیم. همانقدر که شهرقدس را به عنوان شهری صنعتی می‌شناسند، قدرت ورزش و ورزشکاران این شهر نیز زبانزد است. در این میان مدیریت شهری قدس با ایجاد زیرساخت‌های بسیار خوب در این حوزه، نقش بی‌بدیلی در پرورش استعدادهای ورزشی شهرقدسی ایفا می‌کند، به طوری که نوجوانان و جوانان این شهر همواره در رشته‌های مختلف ورزشی در سطوح کشوری و بین‌المللی خوش درخشیده‌اند.

 

 

 

 

مدیریت شهری دوره ششم به قهرمانان ورزشی شهرقدس بسان سرمایه‌های ارزشمندی می‌نگرد که باید با حمایت‌های لازم هم خود مسیر موفقیت را استمرار بخشند و هم الگوی دیگر نوجوانان و جوانان جامعه باشند، از این رو دوره ششم مدیریت شهری مصمم‌تر از قبل در جهت توسعه و تجهیز زیرساخت‌های ورزشی گام برداشته است.

 

مجموعه ورزشی شهدای شهرقدس و استادیوم ۲۵ هزار نفری واقع شده در آن از زیرساخت‌های بسیار مهم شهرستان قدس است که توسط شهرداری قدس احداث شده است. مجموعه‌ای ممتاز که به لحاظ برگزاری مسابقات فوتبال لیگ برتر کشور در سال‌های اخیر، نام شهرقدس را بر سر زبان‌ها انداخته و این شهر را به قطب ورزشی در سطح استان و کشور تبدیل کرده است. در این ورزشگاه شاهد برگزاری مسابقات مهمی بوده‌ایم که از مهم‌ترین آنها می‌توان به برگزاری دیدار‌های تیم‌های سرخابی پایتخت اشاره کرد.

 

با پیگیری‌ها و حمایت‌های اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار قدس، توسعه زیر‌ساخت‌ها و ارتقای استانداردهای مجموعه ورزشی شهدای شهرقدس در دستور کار این مجموعه قرار گرفته و بر همین اساس پروژه‌های مختلفی به منظور ارتقای کیفی زیرساخت‌های موجود و احداث زمین‌های ورزشی جدید در دل این مجموعه اجرایی شده است. همچنین لازم به ذکر است تمامی زمین‌های ورزشی این مجموعه به سکوی تماشاگر، رختکن و سرویس بهداشتی تجهیز خواهد شد.

 

استانداردسازی و تعویض چمن زمین اصلی

(مجهز به سیستم گرمایش از کف زمین چمن)، تکمیل زمین چمن مصنوعی شماره یک

(فنس‌کشی- نورپردازی- رختکن- سکوی تماشاگر- سرویس بهداشتی)، احداث زمین چمن مصنوعی شماره ۲، احداث زمین چمن مصنوعی شماره ۳، احداث زمین فوتبال و والیبال ساحلی (این زمین ورزشی با طراحی مطابق با استانداردهای روز دنیا قابلیت برگزاری مسابقات حرفه‌ای فوتبال و والیبال ساحلی در سطوح کشوری و بین‌المللی را دارد)، مجموعه ورزشی جانبازان و معلولین، مجموعه ورزشی چندمنظوره و سکوی تماشاگر و واحدهای تجاری ۸ پروژه اجرایی شده در طرح مجموعه ورزشی شهدای شهرقدس است.

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *