رئیس کمیسون ایثارگران شورای اسلامی شهرقدس ضمن بیان برخی از مطالبات شهروندی و همچنین اشاره به اهمیت وقایع ملی و تاریخی کشور بر ضرورت ایجاد هماهنگی و برنامه‌ریزی در جهت اجرای برنامه های فرهنگی به مناسبت سوم خرداد تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قدس؛ بهزاد لطفی عضو شورای اسلامی شهر قدس گفت: سوم خرداد ماه یکی از مهم ترین وقایع در طول تاریخ انقلاب اسلامی و نبرد رزمندگان و ایثارگران در دوران دفاع مقدس است که توانستند با ایمان و اتکا به خداوند تحت فرمان ولایت، این برگ زرین را در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی ایران ثبت کنند. ما نیز به عنوان عضو کوچکی از جامعه ایثارگران و شأن نمایندگی مردم، بر خود وظیفه می‌دانیم که در زنده نگه داشتن این واقعه و اشاعه‌ی این رویداد بزرگ بکوشیم که در همین راستا ضرورت ایجاد هماهنگی و برنامه‌ریزی در جهت اجرای برنامه های مختلف فرهنگی به مناسبت سوم خرداد توسط سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری مورد انتظار است.

 

نماینده مردم در شورای اسلامی در ادامه سخنان خود ضمن اشاره به نواقص موجود در سرعت کاه های سطح شهر افزود: سرعت کاه های موجود در معابر اصلی و فرعی شهر، نیاز به بازنگری و اصلاح دارد که این امر ضمن روان‌سازی بار ترافیکی در محورهای شهری، از آسیب زدن به وسایل نقلیه جلوگیری می‌کند.

 

وی عنوان کرد: یکی از مطالبات جدی شهروندان تداوم ساماندهی و جمع آوری سگ های ولگرد است که با توجه به اقدامات انجام شده در همین راستا، کماکان در شهر، نیازمند تداوم این عمل هستیم تا موجبات ارتقای بهداشت و نظم شهری و همچنین آرامش روانی شهروندان بخصوص بانوان و کودکان فراهم شود.

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *