حسین چناقچی، رئیس شورای اسلامی شهرستان قدس در مراسم پیاده‌روی کیلومتری برای ظهور از نگاه ویژه مجموعه مدیریت شهری در بودجه سال آینده نسبت به ارتقا و اعتلای ورزش شهرستان و افزایش نشاط همگانی در جامعه خبر داد.

چناقچی در این مراسم که صبح جمعه با حضور مسئولین و آحاد مردم شهر برگزار شد، ضمن تشکر از حضور پرشور مردم در این مراسم، ورزش را عامل شادابی و نشاط در جامعه خواند و از عوامل مهم جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی برشمرد.

وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت‌های جوانان شهرستان قدس گفت: امروزه شاهد درخشش جوانان شهرقدسی در مسابقات بین‌المللی و جهانی هستیم و بدون شک با حمایت این جوانان می‌توانیم به کسب مدال المپیک نیز خوشبین باشیم.

رئیس شورای اسلامی شهرستان قدس عنوان کرد: مجموعه مدیریت شهری قدس در دوره ششم به صورت ویژه ورزش و ارتقای زیرساخت‌های ورزشی و همچنین توزیع متوازن آن را در دستور کار خود قرار داده و با تخصیص بودجه بی‌سابقه برای این امر روند مطلوبی را در جهت رشد و توسعه ورزش شهرستان پیش گرفته است.

چناقچی ضمن تشکر از عوامل برگزارکننده مراسم کیلومتری برای ظهور گفت: الحمدلله با پایین آمدن پیک کرونا و رفع خطر از جان و سلامتی مردم در آینده‌ای نزدیک شاهد اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی توسط مجموعه مدیریت شهری جهت گذران اوقات فراغت شهروندان خواهیم بود.

پایان خبر

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.