به دنبال تماس شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع درگیری و شرارت توسط چند نفر در بلوار مصلی تقاطع گلچین ، کمتر از ۱۰ دقیقه واحد گشت انتظامی به موقعیت اعلامی عزیمت که مشاهده می شود چند نفر با چاقو و قمه اقدام به ایراد خسارت به تعدادی از خودرو ها و مغازه شهروندان می نمایند.

با حضور گشت انتظامی عاملین درگیری از موقعیت متواری و با توجه به ازدحام جمعیت و انسداد معبر مورد نظر تعداد دو واحد انتظامی دیگر به موقعیت گسیل و دستگیری عاملین درگیری و روان سازی معبر در دستور کار قرار می گیرد.

با اتخاذ تدابیر مناسب و مدیریت صحنه تعداد چهار نفر از عاملین اصلی درگیری دستگیر و مصدومان با هماهنگی اورژانس به بیمارستان منتقل می شوند. در این شرارت و عرض اندام مستانه تعداد هشت خودرو مورد خسارت واقع شده و از یک خودرو و یک واحد صنفی میوه فروشی هم مقادیر وجه نقد و موبایل مورد سرقت واقع شده بود که با دستگیری این افراد و هماهنگی با دادستان محترم ضمن تشکیل پرونده قضایی ، شکایت تعداد ۱۲ نفر از شهروندان نیز اخذ شده است .

متهمان که از اراذل نوظهور هستند و در حال حاضر تا تکمیل تحقیقات تحت بازداشت فرماندهی انتظامی خواهند بود. اقدام به موقع پلیس به خصوص جانشین فرماندهی انتظامی و روسای پلیس آگاهی و یگان امداد در حضور میدانی و صحنه ای و دستگیری عاملین شرارت در کمترین زمان ممکن از نکات مثبت این ماموریت می باشد و قطعا برخورد قاطع دستگاه قضایی و پلیس در انتظار این افراد خواهد بود.

 

پایان خبر

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *