سومین جلسه ستاد رفع فقر مطلق با ریاست گلی کانی فرماندار قدس و روسای ادارات ،خیرین و نمایندگان شرکت های و کارخانجات بخش خصوصی در سال جلسات فرمانداری تشکیل شد

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس گلی کانی فرماندار قدس با اشاره به فرمایشات و تاکیدات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بر لزوم حمایت از نیازمندان و همچنین توصیه های رئیس محترم جمهور مبنی بر انجام اقدامات ضربتی برای رفع فقر مطلق در جامعه، گفت: اولین گام مهم و موثر برای رسیدن به این هدف، تهیه بانک اطلاعات اشخاص نیازمند است که به محوریت کمیته امداد امام خمینی (ره) این اقدام صورت پذیرفته و افراد شناسایی شدند.

وی با بیان اینکه کمک به نیازمندان در ماه رمضان مورد توجه ذات باری تعالی است، اظهار نمود کمک به هم نوع در حد توان، وظیفه هر انسان شریفی است و کمک کردن و انفاق قسمتی مهم از فرهنگ اسلامی است. خداوند نیکوکاران را دوست دارد و روزیشان را زیاد میکند.

همه ما در ادوار مختلف زندگی به کمک احتیاج داریم و وظیفه ماست به افرادی که میتوانیم کمک کنیم و از حال نیازمندان با خبر باشیم.

در پایان ایشان بیان نمودند آرزو داریم با همکاری همدیگر در این ماه مبارک با توزیع کالا های ضروری به سفره های افطاری نیازمندان نور ببخشیم.

 

پایان خبر./

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *