مدیر عامل بانک قرض‌الحسنه رسالت از افزایش سقف پرداخت وام این بانک برای اشخاص حقیقی و حقوقی از امروز خبر داد.

 

محمدحسین حسین‌زاده؛ مدیر عامل بانک قرض الحسنه رسالت در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار ایبنا با اشاره به افزایش سقف پرداخت وام های قرض الحسنه بیان کرد: پیرو مصوبه دیروز شورای پول و اعتبار و بانک مرکزی در خصوص افزایش سقف وام قرض الحسنه در بانک های قرض الحسنه، سقف وام های این بانک برای اشخاص حقیقی به ۲۰۰ میلیون تومان و سقف وام اشتغال زایی خرد برای اشخاص حقوقی به ۵۰۰ میلیون تومان افزایش یافته که مدت بازپرداخت این وام  ۸۴ماهه است.

وی ادامه داد: در حال حاضر بیش از ۵ میلیون نفر مشتری این بانک هستند که حدود ۳/۵ میلیون نفر آنها عضو سامانه «مرات» هستند که باید برای دریافت وام، نتیجه سامانه مرات خود را بررسی  و بعد از اعتبار سنجی برای تهیه سفته الکترونیک به سامانه «آی‌کاپ» مراجعه کنند.

مدیر عامل بانک قرض الحسنه رسالت تصریح کرد: تمامی این مراحل بدون نیاز به حضور فیزیکی و تنها با استفاده از سامانه‌های الکترونیک این بانک صورت می‌گیرد .

حسین زاده با اشاره به اشخاصی که در این بانک حساب نداشته اما تمایل به دریافت وام هستند، گفت: این افراد می‌توانند از طریق mresalat  ابتدا افتتاح حساب کنند که کارت بانکی آنها از طریق پست به محل سکونت و یا محل کار آنها ارسال خواهد شد و پس از آن این افراد باید با حساب خود  فعالیت داشته باشند که این فعالیت نشان از توان مالی و بازپرداخت اقساط آنها است و هم ما اولویت هایی را برای افراد فعال قائل هستیم.

مدیرعامل بانک قرص الحسنه رسالت در پایان یادآور شد: علاوه بر این انجمن حامی قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی در سراسر کشور هم آماده راهنمایی افراد تازه عضو شده خواهند بود.

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *