رییس کمیسیون فرهنگی و ایثارگران شورای اسلامی شهرقدس گفت: متاسفانه در سال‌های گذشته نتوانستیم آنطور که باید و شاید شهر را به استان و کشور معرفی کنیم.

 

 

 

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، حجت‌الاسلام دکتر حسین اشرفی اظهار کرد: برای رفع این مشکل باید امکانات شهر را در اختیار نخبگان شهر در حوزه‌های مختلف قرار دهیم تا بتوانند نام شهر را در حوزه‌های مختلف و به صورت مثبت بر سر زبان بیاندازند.

وی ادامه داد: البته قبول داریم که شهر مسایل و مشکلاتی دارد ولی در کنار آن پتانسیل و ظرفیت‌های مثبت هم کم ندارد و باید این بخش‌ها را پررنگ‌تر نماییم.

حجت‌الاسلام دکتر اشرفی اظهار داشت: در همین راستا بودجه سال جاری شهر در همه حوزه‌ها جهش قابل توجهی داشته است که ان‌شاءالله در پایان سال مردم نتیجه کار را خواهند دید.

وی ادامه داد: اولویت اول ما در سال‌ جاری، رفع دغدغه‌های مردم است که پس از انجام مناقصه‌ها به صورت جهادی، نهضت آسفالت در شهر اجرا خواهد شد.

حجت‌الاسلام دکتر اشرفی عنوان کرد: قول و وعده پیش از انجام کار خیلی اهمیت ندارد، مهم نتیجه کار است، همچنین صرف انتقاد  کارگشا نیست و باید همه با هم پای کار باشیم تا مشکلات را مرتفع نماییم.

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *