حسین چناقچی، رئیس کمیسیون اصناف، صنایع و جذب مشارکت‌های شورای اسلامی شهرقدس با بیان اینکه ساماندهی امور شهری مهمترین دغدغه شهروندان است، گفت: واحد‌های تجاری شهرداری در مجتمع خدمات خودرویی، محلی برای کسب درآمد پایدار است که مدیریت شهری حاضر است با کمترین هزینه این واحدها را در اختیار صاحبان صنف خدمات خودرویی داخل شهر قرار دهد تا واحدهای صنفی آلاینده از مرکز شهر خارج شوند.

 

 

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، چناقچی در جلسه کمیسیون اصناف، صنایع و جذب مشارکت‌های شورای اسلامی شهرقدس که با حضور اعضای کمیسیون، روسای اتاق اصناف و اتحادیه صنوف خودرویی، نمایندگان مجتمع ساماندهی صنوف خودرویی و معاونین شهردار برگزار شد، گفت: علیرغم اینکه ادارات امروز از ساعت ۱۲ به دلیل آلودگی شدید هوا تعطیل هستند ولی به دلیل اهمیت موضوع با همکاری دوستان این جلسه برای تعیین تکلیف و ساماندهی صنوف خدمات خودرویی برگزار شده است.

وی افزود: یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های شهروندان و مسئولان مدیریت شهری، سیما و منظر شهر است که از سال‌های دور با هدف ساماندهی برخی از صنوف آلاینده که در مرکز شهر فعالیت می‌کردند، برنامه‌هایی برای خروج این صنوف از شهر آغاز شد.

وی ادامه داد: در شورای پنجم مجتمع خدمات خودرویی تکمیل، آب و برق وصل و آسفالت هم شد. البته کم و کاستی‌هایی وجود دارد که انتظار داریم نمایندگان ستاد ساماندهی مسائل و مشکلات را عنوان نمایند تا بتوانیم راه‌حلی برای رفع آنها بیاندیشیم.

رئیس کمیسیون اصناف، صنایع و جذب مشارکت‌های شورای اسلامی شهرقدس گفت: در این مجتمع شهرداری واحد‌های تجاری دارد که این واحدها می‌توانند محلی برای درآمد پایدار شهرداری باشند، یا وسیله‌ای برای تشویق صاحبان واحدهای صنفی آلاینده که در مرکز شهر فعالیت می‌کنند.

وی ادامه داد: مدیریت شهری حاضر است با کمترین هزینه این واحدها را در اختیار صاحبان صنف خدمات خودرویی داخل شهر قرار دهد تا بتواند شهر را به شکل احسن ساماندهی نماید.

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *