همزمان با دهه کرامت و هفته محیط زیست، آیین افتتاح و راه‌اندازی نخستین مرکز سنجش آلودگی هوای شهرستان قدس با حضور مدیر کل حفاظت محیط زیست استان تهران و مسئولان شهرستان قدس برگزار شد.

 

 

 

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، به مناسبت دهه کرامت و هفته حفاظت محیط زیست، دکتر سعید محمودی مدیر کل حفاظت محیط زیست استان تهران به منظور افتتاح و راه‌اندازی مرکز سنجش آلودگی هوا در شهر قدس حضور یافت.

در ابتدای مراسم، مدیر کل حفاظت محیط زیست استان تهران به همراه امام جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه شهرستان، شهردار، رئیس و اعضای شورای شهر، رئیس شورای شهرستان، رئیس محیط زیست شهرستان و دیگر مسئولان با حضور در گلزار شهدا و با قرائت فاتحه و اهدای شاخه‌‌های گل، به مقام والای شهدای گرانقدر ادای احترام کردند.

در ادامه، مرکز سنجش آلودگی هوا که با پیگیری‌های فرمانداری و مشارکت شهرداری و اداره محیط‌زیست برای اولین در شهرستان قدس استقرار یافته است، با بریدن روبان توسط مسئولان و ارائه توضیحاتی در خصوص مشخصات و نحوه کارکرد این مرکز توسط مدیر کل حفاظت محیط زیست استان تهران، افتتاح و راه‌اندازی شد.

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *