محسن همیانی رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قدس از روز پرحادثه در این شهر برای آتش‌نشانان خبر داد و گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۹ عملیات مختلف امداد و نجات در شهرقدس انجام شد که با یک کشته و دو مصدوم همراه بود.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، وی در تشریح این حوادث گفت: در پی وزش باد و طوفان شدید در سطح شهر طی روز گذشته، تمامی ایستگاه‌های آتش‌نشانی در آماده‌باش کامل قرار داشتند و دست کم در ۷ حادثه که شامل سقوط درختان و اجسام بود اقدام به امدادرسانی به حادثه‌دیدگان و ایمن‌سازی و رفع مسدودی محل‌های حادثه نمودند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قدس در ادامه بیان کرد: در حادثه‌ای دیگر، با اعلام حریق یک باب مغازه در کوی فرزان، نیروهای آتش‌نشانی به محل اعزام شده و سریعا نسبت به اطفای حریق و جلوگیری از سرایت آتش به منازل فوقانی مغازه اقدام کردند.

همیانی اظهار کرد: همچنین طی حادثه‌ای روز گذشته فردی در تماس با ترانس برق فشارقوی متاسفانه دچار برق‌گرفتگی شدید شده بود که سریعا خودروی امداد و نجات به محل حادثه اعزام شد و فرد مصدوم که فاقد علائم حیاتی بود توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی انتقال یافت.

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *