ششمین نشست شورای هماهنگی حمل‌و‌نقل و ترافیک شهرستان به ریاست معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری قدس و با حضور مسئولین دستگاه‌های اجرائی مرتبط در سالن جلسات این فرمانداری برگزار شد.

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس، فرهاد محمدجانی در ششمین نشست شورای هماهنگی حمل‌و‌نقل و ترافیک شهرستان بیان کرد: باتوجه به اینکه نشست شورای هماهنگی حمل‌و‌نقل و ترافیک شهرستان از حساسیت بالایی برخوردار است و بیشتر زمان جلسه مربوط به این شورا ‌می‌باشد، بنابراین انتظار می‌رود نسبت به اجرای مصوبات با نگاه ویژه‌تری فعالیت شود.

وی با اشاره به مشخص بودن خروجی جلسات افزود: باتوجه به اینکه خروجی جلسات متکی به اجرائی شدن مصوبات است می‌بایست نسبت به رفع موانع اجرائی شدن آن اقدامات لازم صورت گیرد.

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری قدس با اشاره به شناسایی نقاط حادثه خیز در  شهرستان گفت: می‌بایست هرچه ‌سریعتر نسبت به رفع آن با اعمال اصلاحات هندسی  اقدامات لازم در راستای رفع مشکل این نقاط صورت گیرد.

این مقام مسئول در رابطه با ارائه پیشنهاد به منظور تدوین برنامه هفتم توسعه حمل‌و‌نقل اظهار داشت:  اعضای این شورا نیز می‌بایست در راستای ارائه پیشنهادات مربوطه به منظور به رفع مشکلات آینده با رویه پیشگیری در راستای تدوین برنامه هفتم توسعه حمل‌و‌نقل فعالیت کنند.

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *