روز یکشنبه نماد خزامیا در میان پرتراکنش‌ترین نمادهای بازار بورس بود. به همین دلیل این نماد برای تحلیل تکنیکال امروز انتخاب شده است.

 

 

 

 

حسن روح الامین | روز یکشنبه نماد خزامیا در میان پرتراکنش‌ترین نمادهای بازار بورس بود. به همین دلیل این نماد برای تحلیل تکنیکال امروز انتخاب شده است.

شایان ذکر است که این تحلیل به هیچ عنوان سیگنالی برای خرید یا فروش خزامیا نیست و صرفا یک تحلیل و پیش بینی می باشد.

تحلیل خزامیا ۸ مهر ۱۴۰۲

در نمای کلی، نماد در حال حرکت بر یک کانال فیبوناچی صعودی می‌باشد که نقاط مشخص شده واکنش‌های بسیار دقیق نشانه اعتبار کانال می‌باشد و هم اکنون تراز ۰.۷ مقاومت مهم دینامیک در مسیر رشد نماد ایفای نقش دارد.

در تایم کوتاه‌مدت نماد خط روند نزولی اول قیمت و RSI که با رنگ قرمز مشخص شده‌است را شکسته است و دو خط روند مقاومتی دیگر به همراه چندین مقاومت استاتیک با فاصله‌های کم در مسیر رشد خود دارد.

سیستم ایچیموکو نیز مقاومت سه جزء تنکانسن کیجونسن و ابر کومو را در مسیر نماد مشخصا نشان می‌دهد که تا زمانی که بر بالای سطح ۵۶۴۰ ریال نماد حرکت می‌کند احتمال شکستن این مقاومت و رشد نماد می‌رود و در صورت شکست این عدد هشدار برای ریزش نماد صادر می‌شود.

تحلیل تکنیکال خزامیا ۱۰ مهر ۱۴۰۲ | می‌توان در واچ لیست قرار داد؟تحلیل تکنیکال خزامیا ۱۰ مهر ۱۴۰۲ | می‌توان در واچ لیست قرار داد؟تحلیل تکنیکال خزامیا ۱۰ مهر ۱۴۰۲ | می‌توان در واچ لیست قرار داد؟

خلاصه تحلیل تکنیکال خزامیا

حمایت استاتیک (ثابت) اول: ۵۶۴۰ ریال

حمایت استاتیک (ثابت) دوم: ۴۸۷۳ ریال

حمایت استاتیک (ثابت) سوم: ۳۶۲۶ ریال

ریسک به ریوارد: پر ریسک

مقاومت دینامیک (پویا / مورب): ابر کومو، کیجونسن و تنکانسن

مقاومت استاتیک (ثابت) اول: ۶۶۲۵ ریال

مقاومت استاتیک (ثابت) دوم: ۷۷۰۹ ریال

مقاومت استاتیک (ثابت) سوم: ۹۴۶۱ ریال

 

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *