سعید ششگل نژاد سخنگوی شورای اسلامی شهرقدس در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه گفت: خبرنگار صدای مردم شهر است و پل ارتباطی بین مسئولین و مردم محسوب می شود چه بسا اگر مسئولی رابطهٔ خوبی را بین خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه برقرار کند می تواند در این مبحث و حل بسیاری از مشکلات و درک بهتر شرایط فعلی مردم موفق باشد.

 نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرقدس، با حضور سعید ششگل نژاد سخنگوی شورای اسلامی شهرقدس و سعید شهلی سرپرست شهرداری برگزار شد.

سخنگوی شورا در ابتدای جلسه با عرض تبریک بعثت رسول اکرم(ص) و خیرمقدم به حضار،گفت: خبرنگار صدای مردم شهر است و پل ارتباطی بین مسئولین و مردم محسوب می شود چه بسا اگر مسئولی رابطهٔ خوبی را بین خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه برقرار کند می تواند در این مبحث و حل بسیاری از مشکلات و درک بهتر شرایط فعلی مردم موفق باشد. و به عنوان یک بازوی اطلاع رسانی ،چشم و گوش مردم هستند.

ششگل نژاد بیان کرد:مسئول هرقدر از سوی خبرنگار به چالش کشیده شود فساد نیز به همان میزان کمتر و از سمتی حکومت مردمی تر میشود البته این نکته قابل ذکر است که نگاه ما به شما در نقش بازوی کمکی ست چرا که مدیریت شهری همان گونه که قدرت دارد، دچار اشتباهاتی نیز است.

سخنگوی شورای اسلامی شهرقدس درخصوص احیای نماد میدان قدس عنوان کرد : یکی از جدال‌های جدی ما در حوزه بودجه، بحث تقاطع غیر همسطح میدان قدس سابق است.

ششگل نژاد افزود : بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان برای این برنامه هزینه شده و یک مجموعه مطالعاتی برتر شهرقدسی ، این مشکلات را مورد مطالعه قرار داده و در این باره ۵ برنامه ارائه کرده اند که فعلا شورای شهر به دو طرح رسیدگی کرده است.

وی خاطرنشان کرد :در هر صورت نماد میدان قدس با در نظر گرفتن اینکه پروسه مربوطه حداقل سه سال زمان خواهد برد احیا خواهد شد.

وی در پایان ضمن اشاره به اهمیت مسائل مردم خاطر نشان کرد:اگرچه عمران و آبادانی وظیفه شورا و شهرداری است و خوشبختانه روحیه تعامل در شورا و شهرداری وجود دارد اما دستگاه‌های دیگر هم باید همکاری کنند و نباید به مسائل مردم بی توجهی کرد.

انتهای پیام

خبرنگار: علی رضا کیایی

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *