معاون پارلمانی رئیس جمهور از ایجاد فرصت‌های شغلی متعدد با تقویت مراکز تولیدی و زیرساخت‌های کشور در راستای رفع مشکل معیشت شهروندان خبرداد.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس، دکتر محمد حسینی در جشن بزرگ عید سعید غدیر خم شهرستان قدس بیان کرد: امام علی (ع)  از شخصیتی جامع الاطراف برخوردار بودند، به نوعی که بر تمام موضوعات اشراف کامل داشتند و به بیان عمر بن عبدالعزیز؛ علی (ع) گذشتگان را بی آبرو و باعث زحمت آیندگان گردیده است، امروزه نیز با جهاد نفس، تلاش، کوشش و دیگر موارد می‌توان در مسیر امام علی (ع) حرکت کرد.

وی افزود: امسال برخلاف سال‌های گذشته، جشن‌های این ایام  پر رونق‌‌تر بوده و نه تنها در ایران بلکه در ۱۴۰ کشور دنیا حتی در کشور‌های غیر اسلامی، با برگزاری برنامه‌های متنوعی، دهه امامت و ولایت جشن گرفته شده است.

معاون پارلمانی رئیس جمهور ادامه داد: انسان‌هایی که دارای فطرت پاکی هستند، پذیرای خیلی از موضوعات می‌باشند که نمونه آن برنامه سلام فرمانده بود که مرزهای جغرافیایی را درنوردید، بنابراین کم‌کاری از ما بوده که نتوانستیم در سنوات گذشته در راستای معرفی اهل بیت(ع) و ابعاد شخصیت آن‌ها به درستی فعالیت کنیم.

حسینی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی در مسیر عدالت اهل بیت(ع) حرکت می‌کند، گفت:  افتخار نظام جمهوری اسلامی، حرکت در مسیر عدالت اهل بیت(ع) است، چرا که آرمان‌ها و اهداف ترسیم شده انقلاب، بیانگر حرکت در این مسیر می‌باشد و جمهوری اسلامی ایران نمی‌تواند نسبت به ظلم‌ستیزی در عرصه داخلی و بین‌المللی بی تفاوت باشد.

وی عنوان کرد: متاسفانه یکی از مشکلات کشور در حوزه اقتصاد و معیشت مردم است و در سنوات گذشته اقداماتی در راستای حل آن صورت نگرفته، هرچند عوامل طبیعی مانند خشکسالی مزید بر علت شده است، اما در این دوره ریاست محترم جمهور تمام توان و کابینه خود را با بهره‌گیری از ظرفیت‌ها برای جبران این مشکل به کار گرفته است.

این مقام مسئول افزود: یکی از ظرفیت‌های کشور، وجود کشور‌های مختلف در همجواری جمهوری اسلامی است، بدین منظور می‌توانیم از این ظرفیت بهره ببریم و  با برخی کشورهای قدرتمند دنیا و اتحادیه‌های مختلف پیوند داریم.

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: یکی از اهداف دولت مردمی سیزدهم ایجاد فرصت‌های شغلی متعدد با تقویت مراکز تولیدی و زیرساخت‌های کشور است، همچنین در راستای ایجاد یک توازن بین خام فروشی و  اجتناب از سرمایه‌گذاری آن هستیم.

حسینی با بیان اینکه حامل سلام ریاست محترم جمهور به مردم شهرقدس هستم، اظهار داشت: ریاست محترم جمهوری به غیر از سه استان، همدان، مرکزی و کرمان در سال اول ریاست جمهوری خود به تمامی استان‌ها سفر داشته‌اند، همچنین مواردی را نیز فرماندار و امام جمعه شهرستان قدس در جلسه عنوان کردند که از رییس جمهور پیگیری خواهم کرد

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *