در گردهمایی ائمه جمعه سراسر کشور نشان خادم افتخاری نماز جمعه توسط ائمه جمعه کشور به آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی، حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی‌اژه‌ای و محمدباقر قالیباف اهدا شد.

 

ائمه جمعه کشور جهت تقدیر از حمایت و پشتیبانی بی‌دریغ سران سه قوه از این فریضه الهی و حضور فعال در نماز جمعه، نشان خادم افتخاری نماز جمعه را به ایشان اعطا کردند.

براساس این گزارش،‌ رئیس جمهور به سبب حضور پررنگ‌شان در نماز جمعه تهران و نیز حضور در نمازجمعه استان‌ها هنگام سفرهای استانی، رئیس قوه قضائیه به دلیل حضورشان در اغلب نماز جمعه‌های تهران و رئیس قوه مقننه به دلیل شرکت در نمازجمعه و اهتمام به حضور در بین مردم، این نشان ارزشمند را از ائمه جمعه دریافت کردند.

همچنین از حسین شریعتمداری نماینده مقام معظم رهبری در موسسه کیهان و مدیرمسئول این موسسه و ابوذر روحی ذاکر اهل بیت به عنوان فعالان جهاد تبیین تقدیر و قدردانی شد.
علاوه بر این، در این گردهمایی از گلعلی آقابابایی، پژوهشگر و مستندنگار دفاع مقدس به عنوان پرکارترین و مؤثرترین چهره‌ ادبیات پایداری و حجت‌الاسلام مظفر سالاری به عنوان فعال در حوزه مطالعه ادبیات فارسی و حضور موثر در عرصه فرهنگی تقدیر شد.

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *