در راستای اجرای دستورات مهندس شهلی شهردار قدس مبنی بر اصلاح و تأمین روشنایی معابر و بوستان‌های شهرقدس، بوستان‌ها و معابری که پیش از این از روشنایی کافی برخوردار نبودند، یکی پس از دیگری توسط اداره زیباسازی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری قدس روشن می‌شوند.

 

 

 

 

احیای فضای سبز شهری و ساماندهی معابر عمومی از حیث بهسازی و مرمت آسفالت، تامین روشنایی و رفع نواقص مبلمان شهری از اولویت‌های مهم و اصلی مدیریت شهری قدس است که با هدف ارتقای سیما و منظر شهری و همچنین تامین رفاه و آسایش و کسب رضایت شهروندان گرامی انجام می‌شود.

بر همین اساس واحدهای اجرایی شهرداری طی هفته‌ها و ماه‌های گذشته اقدامات لازم را جهت تحقق اهداف یادشده در دستور کار خود قرار داده‌اند و در قالب این اقدامات، بوستان‌ها و معابر متعددی در سطح شهر ساماندهی گردیده است که این امر در ماه‌های پیش رو نیز ادامه خواهد یافت.

سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری یکی از واحد‌های مهم دخیل در این زمینه است که از آغاز فصل تابستان همواره با اجرای اقداماتی از قبیل دیوارنگاری، رنگ‌آمیزی جداول، اصلاح فضای سبز و کاشت گل و گیاه زینتی، تامین روشنایی و بازسازی لوازم بازی و… در صدد ساماندهی و احیای فضای سبزشهری برآمده است.

همچنین معاونت امور زیربنایی شهرداری اقدام به اجرای عملیات جدولگذاری، بازسازی سرویس بهداشتی، احداث زمین‌های بازی و… در بعضی بوستان‌ها نموده و این امر در دیگر بوستان‌ها نیز در دستور کار قرار دارد.

در همین راستا، رفع خاموشی و تامین کامل روشنایی بوستان ترنج توسط اداره زیباسازی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری قدس انجام شد.

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *