رئیس هیئت‌مدیره خانه مطبوعات شهرستان‌های استان تهران با معرفی مسئول خانه مطبوعات شهرستان قدس گفت: رابطین و مسئولین خانه مطبوعات شهرستان‌ها موظفند خبرنگاران را متحد کرده و به ادارات معرفی کنند تا عدالت محوری اجرایی شود.

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرقدس، سیده ناهید کریمی ظهر امروز در جلسه معرفی مسئول خانه مطبوعات شهرستان قدس که در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: خانه مطبوعات نهادی متشکل از خبرنگاران و زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و دارای بازرس جهت رسیدگی به تخلفات احتمالی و رابطین شهرستان‌هاست.

وی افزود: رابطین و مسئولین خانه مطبوعات شهرستان‌ها موظفند که خبرنگاران را کنار هم جمع کنند و لیست واحد از آن‌ها تشکیل داده و به ادارات معرفی کنند و عدالت محوری را مورد توجه قرار دهند و در صورت بروز تخلفی به بازرس خانه و اعضای هیئت‌مدیره اطلاع دهند تا مورد رسیدگی قرار گیرد.

رئیس هیئت‌مدیره خانه مطبوعات شهرستان‌های استان تهران با اشاره به اینکه قدرت خبرنگار برکسی پوشیده نیست گفت: استفاده از ظرفیت‌های شهرستان یکی از کارهایی است که رابط می‌بایست انجام دهد، عضوکردن همه خبرنگاران و فعلان فضای مجازی است تا با اتحاد و انسجام از ظرفیت‌ها به نفع خبرنگاران استفاده شود.

کریمی با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی ابراز داشت: یک نوع از دوره‌ها به صورت خاص توسط دفتر مطالعات وزارت خانه با اداره کل ارشاد استان برگزار شده که درخواست این مورد و پهنه بندی آن داده شده است و شهرستان‌های اطراف مانند قدس، ملارد، شهریار، ملارد، رباط‌کریم، بهارستان و اسلامشهر می‌توانند در غرب استان با حدنصاب نفرات دوره آموزشی را با حمایت مالی دهیاری‌ها، بخشداری‌ها و شهرداری‌ها برگزار کنند.

وی با بیان اینکه مهمترین ظرفیت خانه مطبوعات خبرنگاران هستند افزود: خانه مطبوعات با کنار هم قرار گرفتن خبرنگاران قدرت بیشتری پیدا کرده و حمایت‌هایی در این زمینه در نظر گرفته شده است.

رئیس هیئت‌مدیره خانه مطبوعات شهرستان‌های استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: رویکرد خانه مطبوعات بر این است که همه خبرنگاران و فعالان مجازی عضو شوند و مدارک و مستندات خود را در سامانه جامع رسانه‌های کشور بارگذاری کنند و امکان عضوگیری افتخاری نیز وجود دارد و طبق اساسنامه این امر پیش می‌رود تا در راستای درست و اخلاق مداری گام برداشته شود.

گفتنی است، در این جلسه طی حکمی از سوی مدیر خانه مطبوعات شهرستان‌های استان تهران و رئیس هیئت‌مدیره خانه مطبوعات شهرستان‌های استان تهران، سید علیرضا کیایی به عنوان مسئول خانه مطبوعات شهرستان قدس معرفی شد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *