ملاقات مردمی « غلامرضا آبکار» رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس سه شنبه هر هفته انجام می شود .

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان شهرستان قدس ، غلامرضا آبکار ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تقارن میلاد امام زمان (عج) با آغاز سال نو خورشیدی ، با اشاره به لزوم برگزاری ملاقات های چهره به چهره مدیران با مردم ، آمادگی خویش را در خصوص پاسخگویی به درخواست های اهالی فرهنگ ، هنر و رسانه ی شهرستان اعلام نمود و افزود : هنر دارای ارزش اخلاقی است. هنر هرگز به منظور زیبایی و لذت بردن خلق نمی‌شود و هدفی والاتر چون ترویج ارزش‌های اخلاقی و اجتماعی برای آن در نظر می‌گیرد .

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس ، یکی از رویکردهای اصلی در حوزه فرهنگ و هنر را تمرکز بر روی اهداف سازمانی دانست و افزود : تمام تلاش ما در فرهنگ و ارشاد اسلامی هم افزایی و ایجاد فضایی آرام  برای اجرای فعالیت های فرهنگی و هنری و تحقق اهداف سازمانی است.

آبکار با اشاره به اینکه جلسات ملاقات مردمی به جهت ضرورت دسترسی آسان مردم به مسئولان، پیگیری جدی مسائل و مشکلات شهروندان با هدف حل مشکلات و رضایت آنان، ارائه راهکارهای قانونی و دستورات لازم جهت رسیدگی و اقدامات مقتضی برگزار می شود ، افزود : رسیدن به توسعه پایدار در تمامی زمینه ها تنها از طریق توسعه فرهنگی امکان پذیر است.

گفتنی است ساعت برگزاری دیدارهای چهره به چهره مردمی ساعت ۸ صبح تا ۳۰/ ۱۴ روز سه شنبه هر هفته در محل دفتر ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خواهد بود

برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.